ورود به عنوان میهمان جستجو | عناوین فعال | ورود | ثبت نام

انجمن علمی فرهنگی پایگاه استاد شهید مرتضی مطهری » » مناظرات و مباحثات آزاد » آخرین فناوری درب اتوماتیک با افزایش راندمان انرژی در ساختمان‌ ها
آخرین فناوری درب اتوماتیک با افزایش راندمان انرژی در ساختمان‌ ها
mahsa sabohi
#1 ارسال شده : 1398 فروردین یکشنبه, 25 19:21:25(UTC)

رتبه: تازه وارد

تاریخ عضویت: 1398/01/25(UTC)
ارسالها: 3
امتیازات: 9

تشکرها: 0 بار
0 تشکر دریافتی در 0 ارسال

بهره‌وری انرژی در میلانو 

مرکز خرید جدید چشمگیر در مجموعه میلانو اشتوتگارت راه‌اندازی شده است. که درب اتوماتیک راحتی و بهره‌وری انرژی در ساختمان با درب های اتوماتیک پیشرفته کمک کرده است.

میلانو اشتوتگارت: فن آوری درب در، باعث افزایش بهره‌وری انرژی در ساختمان‌ها می‌شود 

مجتمع ساختمان میلانو، با یک مرکز خرید با بیش از سه طبقه است، در مرکز شهر اروپایی اشتوتگارت قرار دارد. achilandor مرکز خرید را با تکنولوژی پیشرفته درب و فن آوری ایمنی مجهز کرده است تا نیازهای کارآیی بالا به همراه بهره‌وی انرژی در ساختمان را تامین کند.

راحتی درب اتوماتیک توسط درب اتوماتیک در میلانو

مجتمع میلانو در قلب منطقه جدید اروپایی توسعه یافته به همراه کتابخانه عمومی جدید در سال 2011 افتتاح شد. بخش عمده‌ای از این پروژه 550 میلیون دلاری، مرکز خرید بزرگی است که بیش از 200 کسب و کار را در سراسر مساحتی به اندازه 43،000 متر مربع را مدیریت می‌کند. سه سازه انفرادی برای مرکز خرید، با طرح‌هایی از معماران Düsseldorf RKW Rhode Kelmermann Wawrowsky Architektur + Städtebau، ساخته شده است. با یک شکلی یادآور ماهواره است، آنها از طریق یک فضای خرده فروشی بدون مانع در طبقه همکف به یکدیگر متصل می‌شوند. هر ماهواره می‌تواند از بیرون به چهار طرف سالن‌ها با سیستم‌های استاندارد شده‌ای دسترسی پیدا کند.شرکت به عنوان یک ارائه دهنده سیستم‌، مرکز خرید، سالن‌های آن و پارکینگ را با سیستم پیشرفته درب و تکنولوژی ایمنی مجهز کرده است. در نتیجه از بهره‌وری انرژی در ساختمان حمایت می‌کند.

کاهش مصرف انرژی: درب اتوماتیک شرکت در بخش منطقه ورودی میلانو

درب‌های اتوماتیک برای دسترسی بدون مانع در داخل سالن 

درب‌ها در مرکز خریدی که سطوح بالایی از رفت و آمد عابر پیاده را دارند باید سهولت دسترسی، ایمنی و طراحی جذاب بدون مانع را نیز در نظر بگیرند. درب اتوماتیک یک راه حل مناسب برای تمام 12 سالن در این سه سازه را تحویل داده و هر اتاق به چهار درب اتوماتیک مجهز شده است. این درب‌های اتوماتیک با چرخش اتوماتیک با سیستم های دایور TSA 160 NT-IS باز و قفل شدن درب نیز به گونه‌ای است که به راحتی بسته می‌شوند و امنیت لازم را تضمین می‌کنند. درب کنترل ایمنی TZ 320 به تمام مراحل باز و بسته  نظارت می‌کند و در صورت بروز شرایط اضطراری، خروجی‌های اضطراری را باز خواهد کرد. در تاریکی شب نیز درب‌های بیرونی نیز توسط TZ 320 فعال می‌شوند.

حفاظت از خروج اضطراری و بهره‌وری انرژی تایید شده 

به عنوان یک راه حل چند منظوره، درب‌ها در سالن نیز به عنوان یک ورودی برای هوای تازه یا خروجی برای هوای کهنه و دود در صورت بروز آتش سوزی عمل می‌کنند. K 600 درایو بازوی کشویی درب را در صورت آتش سوزی باز کرده و آنها را برای تامین هوا باز می‌کند. درب‌های اتوماتیک چرخشی دارای مزایای دیگری در عملکرد عادی خود می‌باشند: آنها به طور قابل اعتماد و ایمن برای بهبود برقراری تعادل انرژی ساختمان، بسته می‌شوند. درب‌های اتوماتیک یکی از معیارهایی بودند که به میلانو اجازه داد تا به دریافت گواهینامه طلایی از شورای ساختمان پایدار آلمان (DGNB) دست پیدا کند.

 

درب امنیتی قفل شده در طبقه پارکینگ میلانو، باز شده است.

یک سیستم امنیتی پیچیده در طبقه پارکینگ که از بهره‌وری انرژی در ساختمان میلانو پشتیبانی می‌کند.

سیستم درب ورودی امنیتی به عنوان یک راهکار برای طبقه پارکینگ 

قابلیت دسترسی، حفاظت در برابر آتش و حفاظت از خروج اضطراری از بیشترین اولویت در فضای زیرزمین با 1200 پارکینگ برخوردار است. پاسخ این سیستم بسیار برای قفل شدن درب مناسب بود. درب‌ها به طور خودکار در عملیات عادی باز می‌شوند، اما در صورت بروز خطر، آنها یک منطقه امن را بین پارکینگ ماشین و آسانسور مجاور آن پله‌ها فرار را ایجاد می‌کنند.

درایو درب درب اتوماتیک  Slimdrive: راحتی و حفاظت از خروجی اضطراری 

درهای درب اتوماتیک دو لنگه، درب‌های بیرونی با سیستم درب‌های متصل به درایو Slimdrive EMD F / R IS و کنترل یکپارچه سیگنال دود و کنترل توالی بسته شدن مجهز شده است. با توجه به ارتفاع کم نصب آن فقط 7 سانتی متر، درایو درب واحدی ایده آل را برای سوئیچ دود ایجاد می‌کند. ریل‌های راهنما و نوار سنسور نیز به شکل رول سنسور به زیبایی و بسیار محتاطانه وارد سیستم می‌شوند. راهکار امنیتی Slimdrive مخصوصا برای پروفیل‌های باریک و فضاهای محدود طراحی شده است. Drive Slimdrive EMD-F / R نیز در سال 2014 دو جایزه Plus X را دریافت کرده است: جایزه نوآوری و جایزه "محصول سال" در رده درایوهای درب.

موارد ایمنی: سیستم باز نگهدارنده با کنترل خروج اضطراری

در حالت عادی، یک سیستم باز نگهدارنده دسترسی آزاد را از طریق درب داخلی سیستم درب متصل می‌کند. درب اتوماتیک سیستم کامل پیچیده‌ای را که شامل یک درب TS 5000 R-ISM با یک راهنمای ریل پیوسته است، را اجرا کرده است. درب محافظ در برابر آتش دو لنگه با استفاده از سیستم الکتریکی باز نگه داشته می‌شود و در صورت آتش سوزی که توسط آشکارسازهای آتش ردیابی می‌شود، ایمن خواهد شد. تمام اجزای درب اتوماتیک چند منظوره به سیستم باز نگه دارنده دستی نیز مجهز شده‌اند و با صرفه جویی در اشغال فضای زیادی محاسبه می‌شود.

 

راحتی درب در همه شرایط: درب‌های حفاظت در برابر آتش با کنترل خروجی اضطراری.

سیستم های ساخته شده در طراحی ایمنی آتش 

درب اتوماتیک درب‌های ورودی محافظ در برابر آتش سوزی دو لایه را با ظاهری کامل در ورودی‌های فن آوری و منطقه تدارکات مرکز خرید قرار داده است. سیستم‌های درایور Slimdrive EMD F / R-IS و سیستم‌های حمل و نقل CB انعطاف پذیر، الزامات امنیتی بالایی را در این منطقه برآورده می‌کند. با میله‌های حامل، اطمینان حاصل می‌شود که مکانیسم دنباله بسته شدن درب در هر زمان به بسته شدن درب کمک می‌کنند، حتی در وضعیت‌های هولناک. هنگام باز کردن لنگه منفعل، لنگه فعال درب تا آنجا که منتظر موقعیت توالی بسته شدن است، باقی می‌ماند، به طوری که هر دو لنگه درب می‌توانند در جهت درستی بسته شوند.

راحتی در هتلی تاریخییک محیط تاریخی - ARCOTEL Camino در اشتوتگارت.ARCOTEL Camino: سیستم‌های درب‌های هنری در پشت نماهای تاریخیهتل جدید و چهار ستاره ARCOTEL Camino یک قطعه از تاریخ مشهور اشتوتگارت را به نمایش می‌گذارد و چشم انداز فوق العاده آن در معماری هتل بسیار برجسته است. achilandor با مفهوم طراحی هتل با سیستم‌های هوشمندانه‌ای از درب و راه‌های خروج دود و حرارت به آنها کمک کرده است.ARCOTEL Camino: حقایق و عکس‌هااز خانه‌های سازمانی تا هتل چهار ستارهARCOTEL Camino یک مجتمع هتلی است که ترکیبی از یک ساختمان کلاسیک و تاریخی محافظت شده با عناصر طراحی مدرن است. این ساختمان زاییده افکار طراح صنعتی، هنرمند و معمار ونیزی ونور هارالد شریبر با همکاری در معماری توسط پروفسور کریستوف مکلر فرانکفورت است.

این ساختمان با نماد ساختمان‌های  ذکر شده در سال 1890 میلادی است، پلی بین معماری تاریخی با نگاه مدرن است که امروز در خیابان Heilbronner قرار گرفته است.در قرن نوزدهم، اینجا منطقه‌ای از روستای "پست" برای مسکن کارکنان Württembergische پست و راه آهن بود که فراهم کرده بودند، که چندین امکانات عمومی را در اختیار ساکنین قرار می‌داد. نمای ساختمان، حمام سابق و قسمت لباسشویی - تنها بخش‌هایی از این مکان بودند که در جنگ جهانی دوم نابود شده بودند، و به مجموعه کل هتل جدید اضافه شدند، بنابراین قطعه تاریخی شهر برای مدت طولانی حفظ شده بود. دیوارهای تاریخی دو بال از هتل را تشکیل می‌دهند که بین آنها یک ساختمان جدید مدرن ساخته می‌شود. یک راهرو بزرگ منتهی به درب کشویی شیشه‌ای جدید سیستم‌های درب اتومات - مطابق با طراحی هتلنمادگرایی با افزودن نام «Camino» - اشاره به مسیر افسانه‌ای Camino de Santiagopilgrimage دارد

هنگامی که لابی روشن و مدرن وارد می‌شوند، برای آنها روشن می‌شود. هتل‌های طراحی شده در نقاط مختلف، به طرز شگفت انگیزی حقایق جالبی را در مورد Camino de Santiago و تاریخ اشتوتگارت را بیان می‌کنند.ARCOTEL Camino به عنوان یک مکان برای استراحت و رفاه مهمانان طراحی شده است، و مکانی برای ملاقات‌هاست. نور و روشنی در این مفهوم نقش کلیدی را ایفا می‌کنند - و لوله‌های فولادی در قاب‌های درب با سری TS 5000 با خط طراحی درب اتوماتیک، به طور یکپارچه و هماهنگ با ساختمان نصب شده‌اند. طراحی مدرن در یک نمایشگاه تاریخی: سیستم‌های ظریفی از درب .TS 5000: ایمنی برای درب‌های خود بسته شوندهدرب کشویی  TS 5000 با فراهم کردن راحتی و ایمنی برای سیستم‌های درب که نیاز به بسته شدن در حالت کنترل شده،

یا در همه زمان‌ها و یا بروز آتش سوزی را دارند، در سیستم‌های درب به کار می‌روند. منبع تغذیه، سوئیچ دود، و دستگاه ذخیره برق است که به عنوان یک اجزای اضافی در درب و به عنوان یک درایور جمع و جور و بر روی درب بسته شونده استفاده می‌شود. مجموعه  TS 5000 مجموعه‌ای بی نظیر از راه حل‌های درب بسته شونده است که برای انواع مختلف سیستم‌های درب و الزامات در هر دو برنامه عمومی و خصوصی ارائه می‌شود.هوشمند: سیستم درب اتوماتیک در طراحی مسیر فراردر قسمت ورودی اصلی در پشت ساختمان یک درب کشویی اتوماتیک با موتور Slimdrive SL-FR نصب شده است.

که به طول 7 سانتیمتر است، سیستم درایو قدرتمند در نوارهای پنجره‌ای بلند، که در بالای آن قرار دارد، به راحتی و بی سر و صدا حرکت می‌کند.تنوع Slimdrive SL-FR به خصوص برای استفاده در مسیرهای فرار و نجات بسیار مناسب است، چرا که تمام اجزای مربوط به ایمنی سیستم درب مانند درایو یا کنترل، تکرار می‌شوند. در حوادث اضطراری، درب به صورت خودکار تا 30 بار باز خواهد شد، حتی اگر برق وجود نداشته باشد. البته درب اتوماتیک  Slimdrive SL-FR DIN 18650، تست و تایید شده است. دسترسی آسان و امن به Slimdrive SL.حفاظت در برابر آتش، خارج کردن دود و حرارت در سطوح راحتی عالییک مسیر شیشه‌ای شناور باعث می‌شود تا مهمانان هتل به اتاق‌های خود که همه آنها مجهز به درب کشویی achilandor TS 5000 می‌باشد، هدایت شوند. سیستم‌های TS 5000 R و TS 5000 R-ISM با سیستم کنترل بسته شدن همراهند و به صورت یک یا دو لنگه در برابر آتش سوزی و دود از مهمانانی که در طبقات مختلف اقامت داند محافظت می‌کنند. هر دو سیستم مجهز به دستگاه الکترومکانیکی نگه دارنده و یک سیستم کنترل سوئیچ دود هستند. در صورت آتش سوزی، با سیگنال دود فعال شده و درب به طور خودکار بسته می‌شود. درب را می‌توان به هر زاویه متغیری باز نگه داشت، همچنین در موقعیت‌هایی را می‌توان از باز شدن حداکثی و بیش از حد آن در صورت بروز خطر جلوگیری کرد.پنجره‌ها در پله‌های فرار به سیستم‌های خروج دود و حرارت (SHE) مجهز هستند که از طیف گسترده‌ای از راهکارهای درب اتوماتیک را پوشش می‌دهند.

این امر باعث می‌شود تا دود و گرما را در صورت آتش سوزی به سرعت خارج شوند و همچنین تهویه موثری در استفاده روزمره را هم فراهم می‌کنند.درب و راه حل‌های ایمن توسط achilandor راه حل‌های درب achilandor برای دسترسی آسان، ایمنی و عملکرد کاملا سازگار با شرایط خاص محلی را اطمینان می‌دهد و مطابق با استانداردهای قابل اجرا هستند - فقط یکی دیگر از ویژگی‌های ARCOTEL Camino  این است که در کنار ارائه نمونه بسیار باکیفیتی از ترکیب معماری تاریخی و مدرن، تمام امکانات طراحی و فنی امروزی را نیز فراهم کرده است محصولات achilandor در Arcotel Camino، اشتوتگارتمحصولات مورد استفاده ریل راهنما LEAF-2TS 5000 R-ISM سیستم درب اتوماتیک خانه سالماندان بسته شونده درب با ریل راهنمای برای درب‌های دو لنگه با کنترل توالی بسته شدن و سیگنال دود ریل راهنما LEAF-1TS 5000درب کشویی با ریل راهنمای برای درب‌های تک لنگه با عرض تا 1400 میلیمتر و بسته شونده

mahsa sabohi
#2 ارسال شده : 1398 ارديبهشت شنبه, 07 19:32:57(UTC)

رتبه: تازه وارد

تاریخ عضویت: 1398/01/25(UTC)
ارسالها: 3
امتیازات: 9

تشکرها: 0 بار
0 تشکر دریافتی در 0 ارسال
عالی
کاربرانی که در حال مشاهده انجمن هستند
میهمان
انجمن علمی فرهنگی پایگاه استاد شهید مرتضی مطهری » » مناظرات و مباحثات آزاد » آخرین فناوری درب اتوماتیک با افزایش راندمان انرژی در ساختمان‌ ها
جهش به انجمن  
شما مجاز به ارسال مطلب در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به ارسال پاسخ در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به حذف مطلب ارسالی خود در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به ویرایش مطلب ارسالی خود در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به ایجاد نظر سنجی در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به رای دادن در این انجمن نمی باشید.

Silver Theme Created by CRCIS (پایگاه شهید مرتضی مطهری)
با استفاده از YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
این صفحه در مدت زمان 0/062 ثانیه ایجاد شد.