ورود به عنوان میهمان جستجو | عناوین فعال | ورود | ثبت نام

انجمن علمی فرهنگی پایگاه استاد شهید مرتضی مطهری » » اخبار انجمن » اخبار مربوط به اعضا » نهج البلاغه
نهج البلاغه
noveyr
#1 ارسال شده : 1390 آبان جمعه, 27 02:48:05(UTC)

رتبه: عضو

امتیازات: 42
مکان: بندرانزلی

تشکرها: 1 بار
6 تشکر دریافتی در 4 ارسال

باسلام خدمت تمام مسلمانان جهان خصوصا شیعیان مولایم علی (ع)

من امشب باخوندن خطبه اول نهج البلاغه فهمیدم که عجب دریای علمی در دست ما شیعیان هست وما بی خبر از کنارش رد میشیم از همه ی شما درخواست می کنم که اگر تا حالا نخوندین حداقل قسمت اول خطبه ی 1 رو بخونین اگر باکمی تامل هم خوانده بشه اشک از چشمها جاری میشه!!!

هر چند که قبلا کمی از حکمتهارو قبلا خونده بودم دلیلی که باعث شد من امشب بخونم این بود ما بچه هی محلمون قرار گذاشتیم پنج شنبه ها باهم کتاب سیر مطالعاتی شهید مطهری داریم که الان کتاب سیری در نهج البلاغه رو می خونیم در همین حین امشب یکی از بچه ها قسمتی از یکی از خطبه های حضرت علی (ع) رو خوند و نه تنها من بلکه  تعدادی از بچه هارو به فکر فرو برد که وقتی به چشم بچه ها نگاه کردم دیدم طو چشم اونا هم اشک حلقه زده!!!

یاکریم،یاکریم گنبد بارگاه توام
sedmomen
#2 ارسال شده : 1390 آبان شنبه, 28 09:03:00(UTC)

رتبه: عضو فعال

امتیازات: 1,640
Woman
مکان: ایران

تشکرها: 1 بار
47 تشکر دریافتی در 33 ارسال

noveyr نوشته است:

باسلام خدمت تمام مسلمانان جهان خصوصا شیعیان مولایم علی (ع)

من امشب باخوندن خطبه اول نهج البلاغه فهمیدم که عجب دریای علمی در دست ما شیعیان هست وما بی خبر از کنارش رد میشیم از همه ی شما درخواست می کنم که اگر تا حالا نخوندین حداقل قسمت اول خطبه ی 1 رو بخونین اگر باکمی تامل هم خوانده بشه اشک از چشمها جاری میشه!!!

هر چند که قبلا کمی از حکمتهارو قبلا خونده بودم دلیلی که باعث شد من امشب بخونم این بود ما بچه هی محلمون قرار گذاشتیم پنج شنبه ها باهم کتاب سیر مطالعاتی شهید مطهری داریم که الان کتاب سیری در نهج البلاغه رو می خونیم در همین حین امشب یکی از بچه ها قسمتی از یکی از خطبه های حضرت علی (ع) رو خوند و نه تنها من بلکه  تعدادی از بچه هارو به فکر فرو برد که وقتی به چشم بچه ها نگاه کردم دیدم طو چشم اونا هم اشک حلقه زده!!!

با سلام

به شما و دوستانتون به خاطر این کار زیبایی که درباره مطالعه آثار شهید مطهری انجام می دید تبریک می گم و غبطه می خورم و لینکی از انجمن که در مورد نهج البلاغه است براتون می زارم امیدوارم که استفاده ببرید و برای من هم دعا کنید

یا علی

نظرات شهید مطهری درباره نهج البلاغه

مـن ز خــــــود هــیچ ندارم که بدان فــــخـــــر کنم.***هر چه دارم همه از آل محمد (صلی الله علیه و آله) دارم.
1 کاربر از sedmomen برای ارسال مفیدش تشکر کرده است.
ایمان در تاریخ 1390/08/28(UTC)
سمیه
#3 ارسال شده : 1390 آذر ﺳﻪشنبه, 22 09:48:38(UTC)

رتبه: عضو

امتیازات: 63

تشکرها: 0 بار
0 تشکر دریافتی در 0 ارسال

ببخشیدسلام من میخواستم بدونم می تونم یک سوالی را در یک اتاق مطرح کنم. من تازه عضو شدم می تونم ؟کجا باید برم چی بزنم؟ممنون ببخشید

دفتر دل
#4 ارسال شده : 1390 آذر ﺳﻪشنبه, 22 10:02:50(UTC)

رتبه: مدیر

امتیازات: 301

تشکرها: 46 بار
11 تشکر دریافتی در 9 ارسال

سمیه نوشته است:

ببخشیدسلام من میخواستم بدونم می تونم یک سوالی را در یک اتاق مطرح کنم. من تازه عضو شدم می تونم ؟کجا باید برم چی بزنم؟ممنون ببخشید

با سلام ورود شما رو به انجمن علمی فرهنگی شهید مطهری خیر مقدم می گویم و امیدوارم از مطالب خوبتون استفاده کنیم  ؛ این  انجمن  دارای تالارهای مختلفی می باشد که با ورود به صفحه اصلی انجمن موضوعات هر تالار مشخص شده است شما دوست عزیز مطالب خودتونو در موضوع مربوط به تالار مشخص شده درج کنید و دیگران درباره مطالب شما نظر یا توضیح بدهند ؛ از بخش های دیگر انجمن بخش گفتگوی زنده انجمن می باشد و  ایکون " گفتگو "در صفحه اصلی انجمن در سمت راست قابل مشاهده می باشد 

کاربرانی که در حال مشاهده انجمن هستند
میهمان
انجمن علمی فرهنگی پایگاه استاد شهید مرتضی مطهری » » اخبار انجمن » اخبار مربوط به اعضا » نهج البلاغه
جهش به انجمن  
شما مجاز به ارسال مطلب در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به ارسال پاسخ در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به حذف مطلب ارسالی خود در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به ویرایش مطلب ارسالی خود در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به ایجاد نظر سنجی در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به رای دادن در این انجمن نمی باشید.

Silver Theme Created by CRCIS (پایگاه شهید مرتضی مطهری)
با استفاده از YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
این صفحه در مدت زمان 0/056 ثانیه ایجاد شد.